DUBROVNIK – Od četiri predviđene utakmice nogometnog Kupa Dubrovačko-neretvanske županije zakazane za danas ( srijeda 16.ožujka) igrati će se tek jedna, a na ovom našem korčulansko-pelješkom području ni jedna.
U NC Korčula – Lastovo utakmica između Omladinca i BŠK Zmaj odgođena je za jedan dan i ista će se odigrati se sutra , u četvrtak 17. ožujka na igralištu 'Luža' s početkom u 15.00 sati. Pobjednika ovog dvobojačeka Jadran 1929 iz Smokvice
U NC Pelješac novo odustajanje i situacija za Repleya …Nakon što su još u 1.kolu odustali Faraon i Putnikovići, a SOŠK bio slobodana, sada je od natjecanja odustao i županijski prvoligaš Grk iz Potomja. Tako je SOŠK iz Stona ni kriv ni dužan ne odigravši još niti jednu utakmicu postao pobjednik ove skupine…!?‼
U ostalim Skupinama danas će se samo igrati jedna utakmica i to u NC Neretva u Pločama će snage odmjeriti Jadran LP i Gusar iz Komina ,dok je u NC u Dubrovnik-Župa-Konavljanin utakmica između Croatie iz Gabrila i Konavljanina odgođena za 30.ožujka .
NC Korčula-Lastovo
Lastovo: Omladinac – BŠK Zmaj (17.03.2016.; 15:00 sati)
Jadran 1929 (slobodan)
NC Pelješac
Putnikovići: SOŠK – Grk (Grk odustao od natjecanja)
NC Neretva
Ploče: Jadran LP – Gusar (16.03.2016.; 15:00 sati)
Neretvanac (slobodan)
NC Dubrovnik-Župa-Konavle
Gabrili: Croatia – Konavljanin (30.03.2016.; 16:00 sati)
Župa dubrovačka (slobodna)




