GRAND PRIX ROMA Dinko poražen u 1.kolu, samo Kanaet do medalje

Kategorija: Taekwondo Kreirano: 05 Lipanj 2018 Objavljeno: 05 Lipanj 2018

RIM - Na Grand Prix Taekwondo turniru u Rimu održanom proteklog vikenda Dinko Šegedin je nažalost poražen već u 1.kolu.

Nastupajući u doboku hrvatskog nacionalnog tima  u olimpijskoj kategoriji +80 bolji od njega bio je Rus Roman Kuznetsov, inače 5.nositelj u ovoj kategoriji . Pobjednik u istoj bio je pak drugi Rus i prvi nositelj Vladislav Larin koji je finalu pobijedio 2.nositelja Korejca Kyo Don Ina.

Ni ostali naši predstavnici nisu bili pretjerano uspješni. Od 13-ero ponajboljih hrvatskih boraca koji su nastupili u Rimu samo je Splićanin Toni Kanaet osvojio brončanu medalju u kategoriji do 60 kg. Vedran Golec kao 11.nositelj koji je nastupio u istoj kategoriji kao i naš Dinko,  te Iva Radoš i  Matea Jelić stigli su do četvrtfinala, dok je prvakinja Europe Kristina Tomić ispala ju 2.kolu. .