15.Korčula Open 2014: Karlovac ukupno najbolji. Forteca druga u formama, Zlatku, Dinku i Toniju prva mjesta

Kategorija: Taekwondo Kreirano: 25 Kolovoz 2014 Objavljeno: 25 Kolovoz 2014

KORČULA – Proteklog vikenda održan je 15. po redu Međunarodni Taekwondo turnir 'Korčula Open 2014'. Do sada najjači korčulanski turnir ove je godine, što u borbama što u formama, okupio ukupno 286 natjecatelja iz 25 klubova i 9 evropskih država.

Borbe su se već tradicionalno održavale na otvorenom borilištu Spomenika u Korčuli, a zbog loših vremenskih uvjeta dijelom i u Športskoj dvorani OŠ 'P.Kanavelića'.

Kao i svaki put do sada odlični organizatori  turnira bili su čalanovi TK 'Forteca' iz Korčule.

Ekipno najbolji je bio TKD'Karlovac'  čiji su članovi pobijedili i u formama i u borbama. Natjecatelji TKD 'Forteca' ekipno su pak osvojili 2.mjesto u formama, a pojedinačno prva mjesta u svojim kategorijama osvojili su u borbama Zlatko Batistić, Toni Šegedin i Dinko Šegedin.

Rezultate svih ostalih boraca TKD 'Forteca' kao i sve ostale službene rezultate možete pronaći  OVDJE