STON - U nedjelju 12.09.2010. s početkom u 15:00 sati počinje prvo kolo Pelješke boćarske lige, odlučeno je 08.09.2010. u Stonu na sastanku članova svih klubova, te presjednika, tajnika i sudačkog povjerenika Boćarskog saveza Dubrovnik. U ligi će sudjelovati osam klubova: Ponikve, Hodilje, Gornja Vručica , Brijesta, Putniković, Prapratno, Luka i Faraon iz Trpnja. Igrat će se tri discipline: dvojke, četvorke i krug.
U 1.kolu u nedjelju u 15:00h igraju :
PONIKVE - FARAON
GORNJA VRUČICA - HODILJE
PUTNIKOVIĆ - PRAPRATNO
BRIJESTA - LUKA