GRK ZABETONIRAN ZA DNO Igor Žuvela u nedjelju započeo i u srijedu završio… Hajduk 1932 – Grk 3:1

Kategorija: Nogomet Kreirano: 15 Svibanj 2019 Objavljeno: 15 Svibanj 2019

VELA LUKA –  Figurativno rečeno počela je u nedjelju u 17.00,a završila danas u srijedu u 17.45... Tri smo naime dana čekali da saznamo konačni rezultat utakmice 21.kola 1.ŽNL-e  između Hajduka 1932 i Grka koja je prekinuta u nedjelju u poluvremenu. Tada se  na odmor otišlo vodstvom Velolučana  golom kojeg je postigao  Igor  Žuvela, ali se toga dana zbog potopa na terenu  više nije igralo…

Danas, nakon ' tri dana dugog odmora u poluvremenu'  uslijedio je nastavak, odnosno drugih 45 minuta u kojem su Velolučani na kraju ukupno slavili rezultatom 3:1.

Grk je najprije u 67.minuti izjednačio 13.ovosezonskim golom njihovog najboljeg strijelca Matea Kljunka koji se nakon ubačaja iz prekida u gužvi najbolje snašao zatresao mrežu vratara Nikole Surjana za  1:1

Prethodno u 58.minuti Velolučani su ostali sa desetoricom na travnjaka, pošto je Boris Tulić dobio crveni karton. No i sa igračem manje momčad trenera Edija Žuvela uspjela je postići dva gola. Najprije u je u 77.minuti Ante Berković iskoristio jednu dugu loptu upućenu iz obrambenog dijela svoje momčadi  i prisilio vratara Potomjana da vadi loptu iz svoje mreže .

Šest minuta kasnije Igor Žuvela zapečatio je sudbinu Grka i kolo prije kraja natjecanja ostavio ga zabetoniranog na zadnjem mjestu.  U nedjelju je otvorio utakmicu golom u 28.minuti  nakon greške gostujućeg vratara, a i ovaj današnji nastavak završio je novim golom.  Ovaj put  povratnom loptom sa lijeve strane napada asistirao mu je Ante Berković

Zaslužena pobjeda domaćina kojom je i sebe i 'susjedstvo' na ljestvici riješio svih briga i opasnosti zadnjeg mjesta i tu nelagodu prepustio Potomjanima…

Naslovnica: Igor Žuvela  - jedan gol Grku u nedjeluu , drugo gol danas u pobjedi Hajduka 3:1