OPET IM PRETVRD KAMEN Poraz BŠK Zmaj u Ivanbegovini...4:1

Kategorija: Nogomet Kreirano: 13 Travanj 2019 Objavljeno: 13 Travanj 2019

IVANBEGOVINA  -  Nije po zmajeve završilo dobro na gostovanju u Imotskoj krajini u današjem 23.kolu 3.HNL-jug. Poraz u utakmici u Ivanbegovini protiv domaćeg Kamena od 4:1.

Već u prvih pola sata bilo je 2:0 za Ivanbegovnjane . Strijelci za Kamen bili su  Branimir Kujundžić (19) i Jakov Karin (27) . Do poluvremena zmajevi su se  minut  prije odmora ipak radovali golu Jakova Marinovića i sa obećavajućim rezultatom otišli u svlačionici.

U drugim poluvremenu međutim još su dva gola postigli domaćini. Najprije u 55. preko Vjeka Jonjića za 3:1 , da bi konačni rezultat u drugoj minuti sudačke nadoknade postavio Ivan Čapin .

Treba reći da zmajevi  od 28.minute ostali bez trenera Marija Svaguše , pošto je zbog prigovora udaljen sa klupe .

Bila je to ukupno dvanaesta utakmica  Kamena i BŠK Zmaj do sada u 3.HNL-jug, uz  šest  pobjeda Kamena,  pet pobjeda BŠK Zmaj uz jedan remi. BŠK Zmaj nikad do sada nije pobijedilo u Ivanbegovini, a u šest gostovanja na Korčuluzmajevi  su donijeli tek jedan jedini bod !

Za 'bškovce' sada slijede dvije domaće utakmice .U slijedećem  24.kolu u goste ima stižu Hrvace, a sedam dana kasnije Primorac iz Biograda