U NASTAVKU IH VODICE RAZVODNILE Treći u nizu poraz BŠK Zmaj – 0:2

Kategorija: Nogomet Kreirano: 19 Listopad 2019 Objavljeno: 19 Listopad 2019

VODICE – Ne ide zmajevima u zadnje vrijeme ... Danas u utakmici 9.kola 3. HNL-jug momčad sa Zlinja doživjela je treći poraz u nizu. Na gostovanju kod Vodica, zmajevi su sa novim trenerom na klupi Markom Jurićem  doživjeli novi poraz - 0:2.

Prvo poluvrijeme bez golova, a onda su Vodičani početkom nastavka poveli golom Josipa Zeljkovića u 48.minuti. Potom je u 57.minuti Zmajev Frane Urlić dobio drugi žuti isključujući karton. Domaćin je sa igračem više postigao  i drugi gol,  a strijelac je bio Toni Rendić.

BŠK Zmaj je igrao u postavi:

Kapor, Marinović (od 76.Krtalić), Didović,  Sardelić, Stanić (od 73.Pecotić), Sršen, Džeba, Kalajdžić (do 57.Šešlija) , Borovčanin, Urlić, D.Marić

U slijedećem 10.kolu BŠK Zmaj dočekuje lidera prvenstva Junak iz Sinja.

U današnjim utakmicama 9.kola igrali su:

Split - GOŠK Dubrovnik 1919  3:2, Zadar - Kamen  2:1, Vodice - BŠK Zmaj 2:0, Junak - Sloga 4:1, Zagora - Jadran LP  4:1 . Sutra igraju Neretvanac – Uskok, Urania – Hrvace, Neretva – Primorac B

Naslovnica: Frano Didović (BŠK Zmaj)

Snimio: N.Kosović