NAKON DOBNIH SKUPINA STIGLO DOBA ODMORA Pauli 'B' Finale, Petru novi osobni, Ana na razini osobnog

Kategorija: Plivanje Kreirano: 02 Kolovoz 2019 Objavljeno: 02 Kolovoz 2019

ZAGREB  -  Protekla četiri dana Zagreb  je bio domaćin Plivačkog prvenstva Hrvatske za dobne skupine na kojem je nakon prethodno ostvarenih, nimalo lakih normi,  pravo nastupa imalo troje članova kapekaške plivačke ekipe u kategoriji mlađi juniori  - Paula Blitvić, Ana Farac i Petar Belić .

Paula Blitvić je na 200 prsno u kvalifikacijama izborila 'B' finale, da bi u finalu zauzela 16 mjesto.
Petar Belić je otplivao nove osobne rekorde na 100 i 200  leđno, a Ana Farac je na 100 prsno otplivala na razini osobnog rekorda.

Kapekaška trojka svojim je nastupom više nego zadovoljila Marija Todorovića glavnog plivačkog trenera u klubu koji nam je nakon povratka iz Zagreba rekao:

'Završetkom PH-e  za dobne skupine završila je natjecateljska sezona za naše plivačice i plivače koja je bila više nego uspješna. U svim kategorijama ostvarili smo do sada najviše, 17 normi za plasman na državna  prvenstva. Nastupili smo inače na 17  natjecanja i osvojili ukupno 158 medalja u raznim kategorijama. Plivačka ekipa KPK-a sada odlazi na zasluženi odmor, a u novu sezonu kako sada stvari stoje krenut ćemo 21.kolovoza.'

Prvenstvo za dobne skupine koje održano na Bazenu na Savi organizirali su Hrvatski plivački savez i Zagrebački plivački savez.