SA MITINGA KORKYRA 2019 KAPEKAŠKIH 19 MEDALJA Laura i Hana zajedno devet

Kategorija: Plivanje Kreirano: 28 Travanj 2019 Objavljeno: 28 Travanj 2019

KORČULA  - Završen je dvodnevni 4. po redu Plivački miting 'Korkyra 2019' . Među više od 240 natjecatelja iz 10 klubova, 9 iz Hrvatske i jednog iz Bosne i Hercegovine, sudjelovala je ekipa od 26 plivačica i plivač Korčulanskog plivačkog kluba , organizatura natjecanja.

Kapekeški plivači i plivačice osvojili su ukupno 19 medalja ,a svoju su riznicu trofeja obogatili i  peharom  u C kategoriji u zbroju svih  disciplina.

Najuspješnije natjecatelje KPK je imao je u dvije mlade plivačice. Lauri Milini koja je  osvojila  dva zlata, dva srebra i jedana pehar, te Hani Muminagić koja se okitila sa tri zlata i dvije bronce. Jedno od šest kapekaških zlata osvojila je i Marija Batinović.

Kapekaški osvajači medalja su:

Laura Milina- zlatna na 50m leptir i 200m slobodno, srebrna na 100m leđno i 100m slobodno, te pehar za zbroj dvije discipline.

Hana Muminagić- zlatna na 100m leđno, 100m slobodno, 100m prsno, te brončana na 50m leptir i 200m slobodno.

Dino Šain- srebrni na 50m leptir i 100m prsno, 4. mjesto na 100m slobodno.

Iskra Antunović- srebrna na 50m slobodno, 100m mješovito i brončana na 50m leđno i 25m leptir.

Marija Batinović- zlatna na 25m leptir, brončana na 100m mješovito i 4. mjesto na 50m prsno i 50m leđno.