ZLATNI ORLANDO Za kapekašicu Karmen bio je 'srebrni Orlando' …Niki dvije A norme, Katji četiri osobna rekorda!

Kategorija: Plivanje Kreirano: 30 Travanj 2018 Objavljeno: 30 Travanj 2018

DUBROVNIK - Karmen Fabris, Katja Sessa i Nika Škokić činile su postavu Korčulanskog plivačkog kluba koju je odredio trener Mario Todorović za nastup na  ovogodišnjem 'Zlatnom Orlandu', plivačkom mitingu proteke subote i nedjelje održanom u Dubrovniku.

U jakoj međunarodnoj konkurenciji najbolji plasman među kapekašicama  ostvarila je  Karmen Fabris osvojivši srebrnu medalju u konkurenciji  mlađih juniorki i to u disciplini 50 prsno. Karmen je pored toga  isplivala još i 4.mjesta na 100  i 200  prsno .

Nika Škokić  isplivala  dvije  'A norme'  i to u disciplinama 50  i 100 leđno za nastupu na Ljetnom prvenstvu Hrvatske. Uz to ostvarila je i  5 mjesto na 50 leđno  i 50 leptir s novim osobnim rekordom,  te 6. mjesto na 100 leđno.

Katja Sessa  otplivala je čak četiri nova osobna rekorda -  na 50 slobodno, 100 slobodno, 100 leptir i 50 leptir, te zauzela 4 mjesto na 50 leptir i 5 mjesto na 100 leptir.

'Zlatni Orlando' jedan je iz HPS-ove serije Grnad Prix mitinga ,a ove je godine na njemu nastupilo više od 150 natjecatelja iz  26 klubova i šest država.