Opet Pod Balonom kraći za jedan gol…Korčula – Olimpija 26:27

Kategorija: Muški rukomet Kreirano: 11 Listopad 2014 Objavljeno: 11 Listopad 2014
Napisao/la Žarko Klisura

KORČULA - Nažalost novi domaći poraz rukometaša Korčule…Nakon Dubrovnika , opet im je presudio jedan gol viška za protivnike, ovaj put momčadi Olimpije iz Vodica.  Puno grešaka u obrani korčulanskih rukometaša, a u  napadu promašenih zicera…U oba poluvremena odlično su krenuli (7:2, 8:3) a nakon toga gosti stižu i prestižu 10:11 i poluvrijeme  rješavaju u svoju korist (12:13).

U drugom poluvremenu sličan tijek kao i u prvom (16:13, 17:14) za Korčulu , a nakon toga za goste 18:20, potom  cijelo vrijeme  njihovo vodstvo. Tri minuta prije kraja kod vodstva gostiju mladi korčulanski vratar Tomislav  Šegedin brani sedmerac, što podiže atmosferu na tribinama ali i kod domaćih igrača koji dolaze  do izjednačenja, ali više očito nisu mogli …Gosti postižu pobjedonosni gol u zadnjoj minuti i bodovi odlaze u Vodice.

Tekst: Žarko Klisura