LUMBARDA PRIZEMLJILA ZMAJA - SV.ANTUN UDARIO U RIVU Pobjeda i poraz naših Pod Balonom

Kategorija: Mali nogomet Kreirano: 20 Listopad 2019 Objavljeno: 20 Listopad 2019

KORČULA – Lumbardi u drugoj utakmici nove sezone 1 Županijske futsal lige pobjeda, a Svetom Antunu u njihovoj prvoj -  poraz!  Završila je tako sinoć zanimljiva malonogometna večer  u 2.kolu tog natjecanja, koja je Pod Balonom privikla stotinjak gledatelja.

Lumbarđani su ekspresno stigli do pobjede protiv Zmaja iz Molunta. Već u 15.sekundi utakmice Nedo Mušić je zatresao gostujuću mrežu, a u 8. minuti Antonio Petrović je povećao na 2:0 . Do kraja utakmice  rezultat se nije mijenjao…

Potom utakmica Svetog Antuna kojeg ove sezone na klupi vodi Armano Marelić i  pobjednika u 1. kolu nad Lumbardom, momčadi 'Riva' iz Slanog.

Gosti, odlična momčad  sa  iskusnim, nekadašnjim malonogometnom reprezentativcem Sandrom Salacanom i nekoliko, u našoj županiji dobro znanih nogometaša. Gosti su poveli su sa 2:0, ali su Antunjani iz dva kaznena udaraca sa 10 metara zbog akumuliranih prekršaja gostiju do odmora izjednačili, oba puta strijelac je bio Ivana Tomića 'Kera'.

Na početku drugog poluvremena 'blitzkrieg'  i novo gostujuće vodstvo  kojeg je do kraja više bilo teško stići. Kobni za Antunjane bli su Dominik Glavinić sa tri i Mateo Kljunak sa dva postignuta gola,  jednog je za momčad iz Slanog dodao i Joško Vukičević.  Za Sveti Antun uz dva gola Tomića još je strijelac bio i mladi Toni SkokandićZaslužena pobjeda Rive, po prikazanom  jednog od favorita lige koja u prva dva kola ima učinak od dvije pobjede, obje nada korčulanskim momčadima.

U slijedećem 3.kolu naši gostju, Lumbarda je gost Pridvorja, a Sveti Antun ide 'na noge' Zmaju