SEDAM MOMČADI U SEDMOJ PO REDU Krenulo novo izdanje Mljetske malonogometne lige

Kategorija: Mali nogomet Kreirano: 14 Listopad 2019 Objavljeno: 14 Listopad 2019
Napisao/la Damjan Aljinović

BABINO POLJE - Na Mljetu je protekli vikend počela  sedma  po redu Mljetska malonogometna liga.U ovogodišnjem izdanju lige nastupa sedam momčadi  sa cijelog otoka, što je do sada najveći broj prijavljenih .

Jvp Mljet, Super talenti, Mnk Goveđari, Mnk ZSZ, Sobra, Babino Polje i Korita. Utakmice se igraju  vikendom u večernjim terminima, na igralištu O.Š.Mljet u Babinom Polju.

Branitelj naslova, Sobra, je otvorila ovogodišnju sezonu utakmicom protiv Babinog Polja. Prvo poluvrijeme je proteklo u izjednačenoj igri te se na odmor otišlo sa minimalnom prednošću Sobre. Međutim, oslabljena momčad Sobre, bez zamjene, nije izdržala drugo poluvrijeme pa je utakmica završila pobjedom Babinog Polja rezultatom 9:4.

U drugoj utakmici su se sastali Korita i Super talenti, gdje je mlada ekipa Korita od početka utakmice pokazala tko je talentiraniji te su lagano pobijedili rezultatom 9:2.

U posljednjoj utakmici kola, koja je trebala biti derbi, i u utakmici bez zamjena, Mnk Goveđari su pobjedili iznenađujuće visokim retultatom 10:1 indisponiranu ekipu Mnk ZSZ.