SMOKVICA POBJEDNIČKIH KOCKICA U Finalu MNT Sv.Roko CB Kocka - Smokvica 0:3

Kategorija: Mali nogomet Kreirano: 02 Rujan 2019 Objavljeno: 02 Rujan 2019

LUMBARDA –   Smokvica je pobjednik ovogodišnjeg MNT 'Sveti Roko' večeras završenog u Lumbardi .U Finalnoj utakmici  Smokvičani su slavili protiv malonogometaša Caffe bara 'Kocka' uvjerljivo rezultatom 3:0.

Prvo poluvrijeme bez punu prilika i bez golova, najupečatljiviji moment dogodio se u  minuti prije odmora kada je  Jerko Šeparović sjajnim udarcem iz daljine uzdrmao smokvišku gredu.

Drugo poluvrijeme puno kvalitetnije u kojem su Smokvičani ipak bili bolji i za razliku od 'kockara' iskoristili svoje prilike. Najava njihove pobjede dogodila se u 29.minuti kada je svoj prvi gol postigao  Mateo Žiković.  Šest minuta kasnije povećao je Jerko Pecotić,  a 'kockare' je  svojim drugim golom dokrajčio Mateo Žiković u 37.minuti.

Na kraju fer i korektne utakmice veliko slavlje Smokvičana uz stisak ruke i čestitke 'kockara' kojima drugo godinu za redom ne uspijeva iz finalne utakmice izaći kao pobjednici.

Pobjednički pehar kapetanu Smokvice Mladenu Salečiću uručio je direktor TZ Lumbarda Ante Šestanović. Peharom je nagrađen i drugoplasirana momčad Caffe bar 'Kocka' , kao i Nedo Mušić, najbolji strijelca turnira sa devet postignutih golova.