DINKOVA ZLATNA TIRANA Prvo mjesto na Albanian Open 2019 u apsolutnoj kategoriji

Kategorija: Taekwondo Kreirano: 24 Rujan 2019 Objavljeno: 24 Rujan 2019

TIRANA – Zasigurno nije  bilo nimalo ugodno članovima Taekwondo kluba' Forteca' proteklog vikenda biti u Albaniji koju je upravo tih dana pogodio snažan potres...No nelagodu im je vjerojatno smanjila zlatna medalja koju je Dinko Šegedin osvojio na WT G1 turniru 'Albanian Open' održanom u dvorani 'Feti Borova' u  glavnom gradu Tirani.

Kao prvi nositelj Dinko je u apsolutnoj kategoriji (+87), u konkurenciji šest natjecatelja bio najbolji. Srebrnu medalju osvojio je talijanski borac Matteo Marjanović, a brončanu  također Talijan Mario Capodiferro , te  Slovenac Nik Augustin .

Od ostalih hrvatskih natjecatelja u seniorskoj konkurenciji zlato je još osvojio Mato Mutak (TKD Casper) koji je u konkurenciji 12 boraca kategorije -74 .

Leon Glasnović (Marjan) bio je srebrni kategorije -63 u konkurenciji 20 natjecatelja, dok su brončane medalje osvojili Josip Teskera (DIV Knin) u kategoriji -54  i u konkurenciji  sedam natjecatelja, te Nika Barić (Čigra) u kategoriji -62 među pet natjecateljki.