HVAR NA KRAJU POSTAO KVAR Poraz rukometašica Lumbarde …24:25

Kategorija: Ženski rukomet Kreirano: 09 Ožujak 2019 Objavljeno: 09 Ožujak 2019
Napisao/la Žarko Klisura

KORČULA - Utakmica čudnog razvoja događaja bila je večerašnja 5.kola 3.HRL- jug za žene između Lumbarde i Hvara odigrana pod korčulanskim Balonom.

U prvom poluvremenu izjednačena borba sve do pred kraj poluvremena, a onda nagli pad koncentracije i poluvrijeme završava 15:10 za gošće. Početkom drugog poluvremena potpuno druga slika. Lumbarda radi seriju 7:1 i okreće rezultat u svoju korist. Nakon toga veći dio drugog poluvremena izjednačena borba, smjenjivanje u vodstvu, a krajem utakmice ponovo pad snage i koncentracije Lumbarajki  za konačnu pobjedu gošći sa Hvara 25:24.

Treba istaknuti 10 golova Zdravke Miline-Rajić, dva obranjena sedmerca veteranke Milice Simović, ali nažalost i 4 promašena sedmerca (po dva u svakom poluvremenu) što je može se reći  u konačnici i odlučilo ukupan rezultat.