POBJEGAO MU G(A)LEB Na 17.Galeb Trophy u borbi za medalju Dinka zaustavio Rus Gleb Zaharov..Karlo do 2.kola

Kategorija: Taekwondo Kreirano: 31 Listopad 2018 Objavljeno: 31 Listopad 2018

BEOGRAD - Prošle je godine naš Dinko Šegedin na G1 turniru 'Galeb Trophy ' u Beogradu , odnosno 'Serbia Openu' osvojio brončanu  medalju. Ovaj put na istom natjecanju medalja mu je izmakla…

Nakon što je u  1.kolu kao prvi nositelj u kategoriji  -87 bio slobodan,  u 2.kolu najbolji korčulanski borac i hrvatski reprezentativac pobijedio Poljaka  Krystian Haremzu.

Potom je u borbi za medalju od njega bio bolji Rus Gleb Zaharov , kasniji finalist i osvajač srebrne medalje, koji je u  borbi za zlato poražen od Španjolca Antonia Artal Yare.  Broncu u ovoj kategoriji u kojoj su se natjecala 17 boraca  ponijeli su  Muhamet  Sari (Turska) i Dmitrij Ionov (Rusija) .

Od natjecatelja korčulanske 'Fortece' na turniru je sudjelovao i junior Karlo Šegedin. U 1.kolu Karlo je pobijedio, a u drugom  poražen od predstavnika Bugarske, kasnijeg osvajača srebrne medalje .

Ovogodišnji   17.po redu 'Galeb Belgrade Trophy 2018'  u Dvorani 'Aleksandar Nikolić' okupio je u raznim uzrasnim i težinskim kategorijama 1300 natjecateljki i natjecatelja iz 54 zemlje svijeta, među njima bili su brojni nositelji medalja sa olimpijskih, svjetskih, europskih i azijskih prvenstava.