GACKA OPEN 2017 Petorici boraca 'Fortece' četiri medalje ! FOTO

Kategorija: Taekwondo Kreirano: 10 Svibanj 2017 Objavljeno: 10 Svibanj 2017

OTOČAC - Protekle subote u Otočcu se održao  16. po redu taekwondo turnir ' 'Gacka Open 2017“ ..

Sudjelovali su natjecatelji iz 60 klubova iz  Hrvatske , Bosne i Hercegovine  i  Slovenije, kao i kadetska reprezentacija Slovenije.

Među ukupno 369 natjecatelja bila je i ekipa boraca Taekwondo kluba 'Forteca' sa pet natjecatelja, a  četvorica su se  vratila u  Korčulu sa medaljama.

Mlađi kadeti David Julian Gavranić,  Vid Peručić,  te kadet Gabrijel Ikanović osvojili su brončane medalje,  dok je Hrvoje Pažin osvojio srebrno odličje.

Mark Adrian Gavranić je pak poražen je u drugom kolu.

Turnir u Otočcu  bodovao se za kriterijsku nacionalnu listu  i bio je drugi po redu kriterijski turnir za sastav nacionalne kadetske reprezentacije za nastup na Europskom i Svjetskom kadetskom prvenstvu.