Još jedna Dinkova bronca na Europskom klupskom prvenstvu u Turskoj !

Kategorija: Taekwondo Kreirano: 12 Veljača 2015 Objavljeno: 12 Veljača 2015

BELEK-ANTALYA – Na 3. Evropskom klupskom prvenstvo koje je održano u Turskoj naš Dinko Šegedin ostvario je još jedna odličan rezultat. U kategoriji i do 80 kg Dinko je osvojio brončano odličje . U borbi za ulazak finale poražen je od predstavnika Turske Sulmu Berkcana rezultatom 1:6 .

Prethodno je u 1.kolu pobijedio  Francuza Memedy  Doucara   9:4 ,  potom predstavnika Turske Selmana Nezira  7:5 , te Jean-Michel Fernandes  iz Portugala  9:4. Ovo je druga  Dinkova brončana medalju na Evropskom klupskom prvenstvu , podsjetimo se zadnji put to mu je uspjelo također u Turskoj u mjesecu studenom 2014.g.  Ovo je bio turnir G1 kategorije, Dinko je brončanom medaljom za svoj svjetski ranking osvojio dodatna 3.6 boda.

Nažalost Franka Anić koja se u studenom na istom natjecanju okitila srebrom, sada nije nastupila zbog fakultetskih obaveza . U seniorskoj konkurenciji u kategoriji do 49 kg nastupila je članica 'Fortece'  Irena Bikić koja je poražena u 1.kolu od domaće predstavnice Sabiye Polat sa minimalnih 0:1.

Dinku su se od hrvatskih predstavnika medaljama pridružili  Petra Matijašević, Lovre Brečić , Toni Kanaet osvojenim zlato,  te Vedran Golec, Martina Zubčić   i Iva Radoš srebrom u svojim kategorijama.

Dinko Šegedin                                                                Foto:N.Kosović