ZA BRONCU PROTIV MLADOSTI Primorje EB i Jug CO u finalu !

Kategorija: Vaterpolo Kreirano: 18 Srpanj 2015 Objavljeno: 18 Srpanj 2015

RIJEKA- 'Kapekašićima' nije uspjelo izboriti finalnu utakmicu Kupa Hrvatske. Poraz protiv Primorja EB od 5:2  , domaćini su bili bolji i posve zasluženo idu u borbu za titulu pobjednika Kupa …

Tri četvrtine manje-više ravnopravne utakmice ( u zadnju se četvrtinu ušlo se vodstvom domaćina 3:2) , a onda je ipak  do izražaja došla bolja fizička priprema i duža klupa Riječana.

No prevelike tuge u kapekaškim redovima nema, protiv favorita odigrali su opet jako dobru utakmicu , dali sve od sebe, no ovaj su u prevelikoj želji napravili i dosta pogrešaka, posebice u igri sa igračem više . Promašen je i jedan peterac, doduše u trenucima kada više nije bio toliko važan…Plaćen je i danak šestoj  utakmica u tri dana , posebice se to vidjelo u zadnjoj četvrtini utakmice

Strijelci za KPK bili su Franko Fabris i Toni Mozara.

Sutra će kapekaške nade dakle u borbu za broncu…Na putu do odličja biti će im zagrebačka Mladost. Repriza je to završnice Prvenstva Hrvatske odigranog krajem ožujka u Korčuli, jednako kao i finala u kojem će sutra igrati  Promorje EB i Jug CO (  večeras bolji od zagrebačkih 'žabaca' rezultatom  8:5).

Podsjetimo se u Korčuli,  KPK je pobijedio Mladost (6:4)  i osvojio  broncu , dok su mali dubrovački 'gospari 'tada slavili protiv malih riječkih 'bankara'…

Kada su 'kapekašići' u pitanju nadajmo se rezultatskoj reprizi…