KLUPSKI TURNIR MOTA Završio sa puno finog teniskog 'mota' ... REZULTATI i FOTO

Kategorija: Tenis
Napisao/la Tenis klub 'MOT'

ISTRUGA - Na teniskim terenima u uvali Istruga, u subotu 1. 9. i u subotu  8.9. , održan je  4. KLUPSKI TURNIR TENISKOG KLUBA ,,MOT” i  završnica ljetnog teniskog kampa. Igralo se je u 10 kategorija i nastupilo je 67 djece.

 

REZULTATI 4. KLUPSKOG TURNIRA  :

 POČETNICI DO 12 GODINA

1.Mjesto: Nina Golić

2.Mjesto: Marko Prskalo

3.Mjesto: Manuela Boroe

 

POČETNICI DO 14 GODINA  

1.Mjesto :  Nikolina Borovina

2.Mjesto:   Marieta Cetinić

3.Mjesto:   Antea Žanetić

 

1. I 2. RAZRED (djevojčice)

SREBRNI TURNIR:

1.Mjesto: Mia Agović

2.Mjesto: Ena Bosnić

3.Mjesto: Dea Bosnić

ZLATNI TURNIR

1.Mjesto: Antonia Pecotić

2.Mjesto: Tina Tomašić

3.Mjesto: Dragana Andrijić

 

1. I 2. RAZRED (dječaci)

BRONČANI TURNIR:

1.Mjesto: Sandro Grego

2.Mjesto: Vedran Marelić

3.Mjesto: Dominik Tomašić

SREBRNI TURNIR:

1.Mjesto: Luka Donjerković

2.Mjesto:Jakov Radovanović

3.Mjesto: Ivan Martin Baničević

 

ZLATNI TURNIR:

1.Mjesto: Ivo Žanetić

2.Frano Pecotić

3.Petar Kovačić

 

3 i 4. RAZRED (djevojčice)

BRONČANI TURNIR:

1.Mjesto: Paola Bosnić

2.Mjesto: Maja Nenadić

3.Mjesto: Ela Bosnić

SREBRNI TURNIR:

1.Mjesto: Lucija Franulović

2.Mjesto: Matea Boroe

3.Mjesto: Ela Marelić

ZLATNI TURNIR:

1.Mjesto: Klara Ivana Pecotić

2.Mjesto: Julija Favro

3.Mjesto: Lucija Baničević

 

3 i 4. RAZRED (dječaci)

 

SREBRNI TURNIR:

1.Mjesto: Robert Gugić

2.Mjesto: Danijel Milat

3.Mjesto: Vičenco Grego

ZLATNI TURNIR:

1.Mjesto: Petar Borovina

2.Leonardo Petković

3.Luka Marinović

 

5. i 6. RAZRED (djevojčice)  

SREBRNI TURNIR: 

1.Mjesto: Antonija Pecotić

2.Mjesto: Emili Milat

3.Mjesto: Josipa Bleuš

ZLATNI TURNIR:

1.Mjesto: Hana Gugić

2.Mjesto: Rina Žuvela

3.Mjesto: Lucia Žuvela

 

5. i 6. RAZRED (dječaci)  

1.Mjesto: Nikolas Kunjašić

2.Mjesto: Ivan Andrijić

3.Mjesto: Petar Perković

 

13+ CURE

1.Mjesto: Marija Rebo

2.Mjesto: Marijana Martinović

 

13+ DEČKI

1.Mjesto: Neno Pecotić

2.Mjesto: Matej Šeparović

3.Mjesto: Ivan Bošković  

Za nama ostaju lijepa sjećanja, mnoštvo dječjeg smijeha, radosti i druženja. Treba naglasiti da nitko od djece ne trenira više od godinu dana, a već smo imali priliku svjedočiti pravom teniskom nadmudrivanju! 

Čestitamo svim natjecateljima, a pogotovo onima najhrabrijima koji su se prvi put ,,okuražili” stati pred oči gledatelja, stati pred protivnika te naposljetku, stati pred samoga sebe. 

Čestitamo i  našim najmlađim članovima koji nisu bili u mogućnosti nastupiti na ovom turniru, moramo Vas pohvaliti jer ste bili jako marljivi i dobri... bit će još prilike ;)

Nakon odigranih završnih mečeva, uslijedila je dodjela nagrada i prigodno druženje na plaži u Istruzi.

Nakon male stanke, nastavljamo sa treninzima i idemo prema novoj kalendarskoj godini gdje će nas čekati mnoštvo uzbuđenja jer ćemo se  usmjeriti i prema turnirima županijskog i regionalnog ranga.

Ovim putem se zahvaljujemo Amines Lume hotelu na suradnji i potpori u organiziranju ovog događaja.Također, zahvaljujemo i Općini Smokvica, OŠ Smokvica, Općini Blato, OŠ Blato, OŠ Vela Luka te hotelu Adria.