Kategorija: Šah
Kreirano: 24 Kolovoz 2017
Objavljeno: 24 Kolovoz 2017
Napisao/la Dinko Oreb

BLATO – U mjesnom parku u Blatu održan je otvoreni brzopotezni turnir u šahu, a čiji je organizator i domaćin bio Šahovski klub Blato

Opširnije:OTVORENI BRZOPOTEZNI NA OTVORENOM Marina Sardelić osvojila šahovski turnir u Blatu

TJEDAN BLATA OBILJEŽILI I ŠAHISTI Pero Baltić ponovno pobjednik turnira FOTO

Kreirano: 26 Travanj 2017
Objavljeno: 26 Travanj 2017

BLATO – U okviru športskog programa kulturne manifestacije  'Tjedan Blata' odigran je tradicionalni blagdanski turnir u šahu, a čiji je organizator bio Šahovski klub Blato.Na turniru je sudjelovalo ukupno 14 natjecatelja, a pobjednik turnira je ponovno Pero Baltić, koji je kao i prošle godine u finalu bio bolji od Josipa Suličića.

Opširnije:TJEDAN BLATA OBILJEŽILI I ŠAHISTI Pero Baltić ponovno pobjednik turnira FOTO

PERO BALTIĆ Osvojio blagdanski turnir u šahu

Kreirano: 28 Prosinac 2016
Objavljeno: 28 Prosinac 2016

BLATO– U okviru Božićno-novogodišnjeg sportskog programa u Blatu je odigran tradicionalni blagdanski turnir u šahu, a čiji je organizator bio Šahovski klub Blato. Ove godine u turniru je sudjelovalo (samo) deset članova kluba, a koji su se natjecali po tzv. 'Bergerovom“ sistemu', svatko sa svakim.

Opširnije:PERO BALTIĆ Osvojio blagdanski turnir u šahu

SPLIT OPEN 2016 Srđan Šale na 5.mjestu među 194 šahista iz 25 država

Kreirano: 24 Kolovoz 2016
Objavljeno: 24 Kolovoz 2016

SPLIT – Završio je veliki  međunarodni Šahovski turnir Split Open 2016 na kojem je ove godine sudjelovalo 194 igrača iz 25 država. Među njima je bio  i Međunarodni majstor Srđan Šale iz Kučišta na Pelješcu koji je u toj konkurenciji sa 7 osvojenih bodova zauzeo 5.mjesto.

Opširnije:SPLIT OPEN 2016 Srđan Šale na 5.mjestu među 194 šahista iz 25 država

Kreirano: 19 Kolovoz 2016
Objavljeno: 19 Kolovoz 2016

BLATO– U mjesnom parku u Blatu održan je otvoreni Međunarodni  brzopotezni turnir u šahu, a čiji je organizator i domaćin bio Šahovski klub Blato.U natjecanju je sudjelovalo 14 šahista iz Hrvatske i Slovenije, a pobjednik turnira je majstorski kandidat iz Renato Škoberne Slovenije koji je u finalu bio

Opširnije:BRZOPOTEZNO U BLATSKOM PARKU Slovenac Škoberne pobjednik Međunarodnog turnira u šahu