TURNIR U VRANJICU Protiv Solina 1:1 i poraz penalima – u četvrtak protiv domaćina

Kategorija: Nogomet Kreirano: 11 Kolovoz 2015 Objavljeno: 11 Kolovoz 2015

VRANJIC –  Nogometaši BŠK Zmaj igrati će u četvrtak u 17.30 sati utakmicu za 3.mjesto na 13.po redu Memorijalu 'Slaven Jurić' . Rezultat je to današnje prve utakmice turnira u kojoj su Blaćani izašli na megdan Solinu , prošlogodišnjem pobjedniku ovog turnira.

Poveli golom Nemanje Šešlije na asistenciju Branka Čubrila u 23. minuti, a tri minute kasnije Solin je izjednačio nakon što je opet u glavnoj ulazi bio Šešlija .Skrivio je u vlastitom kaznenom prostoru jedanaesterca iz kojeg je Pavlinović izjednačio i kasnije se ispostavilo konačni rezultat regularnog dijela utakmice.

Za finalistu su odlučivali penali u kojima su se bolje snašli Solinjani i rezultatom 7:6 otišli u finale. Pri izvođenju jedanaesteraca vratar Solina Hrvoje Višić obranio je u sedmoj seriji udarac mladog Marinovića i tako svoju momčad odveo finale.

U drugoj utakmici Hajduk B pobijedio je domaćina turnira Omladinac sa 3:0.

Tako će u četvrtak 13.kolovoza u utakmici za 3. mjesto u 17.30 sati igrati Omladinac – BŠK Zmaj , a finale u 19.15 Solin – Hajduk B .

BŠK Zmaj inače prvi put sudjeluje na Memorijalu 'Slavena Jurića' .