U zaostaloj utakmici Lastovci opet 'zaostali '…Omladinac – Croatia 1:4

Kategorija: Nogomet Kreirano: 22 Svibanj 2014 Objavljeno: 22 Svibanj 2014
Napisao/la Stjepan Jurica

LASTOVO - U zaostaloj utakmici 24.kola 1.Ž.N.L. Croatia je više nego zasluženo pobijedila domaću momčad.U prvom poluvremenu gosti su poveli u 7.minuti nakon ubačaja prizemne lopte u petarac domaćih,da bi domaćini izjednačili nakon odlično izvedenog slobodnog udarca Simića kada je gostujući vratar odbio loptu koju je Jurica neobranjivo poslao u mrežu.

U 32.minuti gosti ponovo vode lijepim zgoditkom izvana u sami gornji kut domaćih. S tim rezultatom se otišlo na odmor.U drugom poluvremenu nakon brojnih izmjena domaćini su se otvorili,imali inicijativu ali bez rezultata. Gosti su se u tom periodu dobro branili,da bi u samom finišu utakmice postigli dva pogotka od kojih su domaći jedan postigli autogolom inače dobrog Šarića. Omladinac nastavlja svoju crnu proljetnu seriju još jednim visokim porazom na svom terenu .U odnosu na prvi dio prvenstva kada su bili u gornjem dijelu tablice,sada su pri dnu i čini se da jedva čekaju kraj prvenstva.

OMLADINAC - CROATIA 1:4 (1:2)

LASTOVO-Igralište Luža.Gledatelja 30.Omladinac:Croatia 1:4 (1:2)Suci:Josip Dugandžić sa
pomoćnicima Borovcem i Likovićem.
OMLADINAC:Rako,A.Jurica,Simić,Vranjić,Parlov,Barbić,Žarković,Šarić,Povijač,Pavličević , Antičević

CROATIA:Grgurević,Žarak,N.Njire,Stipišić,Radičević,Marinović,Mostina,Ređepaj,Zadro,P.Njire , Matana

Detalj sa utakmice Omladinac - Croatia 1:4