REGIONALNI TENIS MASTERS Rebeki Roso sjajno 6.mjesto među 16 najboljih mladih tenisačica Dalmacije!

Kategorija: Tenis Kreirano: 12 Rujan 2018 Objavljeno: 12 Rujan 2018

MAKARSKA –  Mlada tenisačica Tenis kluba' Orebić'  10-godišnja Rebeka Roso osvojila je odlično  6. mjesto na Regionalnom Mastersu održanom proteklog vikenda u Makarskoj.  Na turniru se okupile su se najbolje mlade tenisačice i tenisači Dalmacije  uzrasta do 10 godina .

Za nastupa na Regionalnom Mastersu vrijedio je plasman na  prethodno održanih sedamnaest turnira  sa kojih su se računala po četiri najbolja plasmana. Rebeka je u tom poretku zauzela  ukupno 10.mjesto i izborila nastup na  završnom Mastersu u Makarskoj.

U gradu podno Biokova taj je plasman dakle poboljšala za četiri mjesta zauzevši u konačnici izvrsno 6.mjesto. U dvodnevnom turniru ostvarila je četiri pobjede i upisala dva poraza. Na Mastersu u Makarskoj  iz naše županije  igralo je inače šest tenisača i četiri tenisačice, među njima i naša mala Orebićanka kao jedina sa našeg područja.

Ovogodišnja uspješna natjecateljska sezona za Rebeku je time završena , a od slijedeće će se natjecati u starijoj U-12 kategoriji.