KAPEKA ZEPEKA Poraz bez ikakvih posljedica 6:8 ...Kapekaške nade opet idu na Završnicu!

Kategorija: Vaterpolo Kreirano: 19 Ožujak 2017 Objavljeno: 19 Ožujak 2017

ŠIBENIK  - KPK kontra ZPK…Utakmica koja zapravo i  nije odlučivala ništa prevažno , osim hoće li kapekaške nade biti na 5. ili 6. Mjestu polufinalnog turnira u Šibeniku,  na kraju  je pripala zagrebačkim nadama…

Završilo je 8:6, vaterpolo nade KPK tako su na kraju zauzele 6.mjesto… Još sinoć u najvažnijoj utakmici turnira momčad trenera Marinka Bojića iskazala se kada je bilo i najpotrebnije i ostvarila najvažniji cilj,  nastavila od prošlih sezona kontinuitet kapekaških nastupa na Završnicama Prvenstva Hrvatske.

Danas protv  'zepekaša'  rekli smo poraz 'kapekaša', tri četvrtine izjednačeno i rezultatski neriješeno , onda pad u zadnjoj četvrtini koji je na kraju i rezultirao porazom.  Nijedan poraz nije dobar, ali ovaj baš puno i ne bi trebao 'boliti' pretjerano…

Puno više 'golica' činjenica da su oni najmanji u najmanjoj kapekaškoj kategoriji polako počeli dolaziti do izražaja, pa su se tako, recimo,  danas u listu strijelaca upisali Ivan Dreno i Vito Favro.   Jedan gol dao je i  Marko Filippi , dok je golovima najučinkovitiji opet  bio Roko Krkeljaš sa  tri postignuta gola.  Roko je i najbolji strijelac KPK na ovom turniru , postigao je ukupno 14 golova,  druga je pak Paula Batinovć sa 9 postignutih golova

Sa šibenskog polufinalnog turnira na Završnicu PH-e plasirali su se tako Cavtat,  HAVK Mladost,  Jadran Split,  Palada-Njivice,  ZPK i KPK,  dok su sa onog dubrovačkog to isto izborili Primorje EB,  OVK POŠK,  Jug CO,  Medveščak,  Zadar 1952 i Opatija.