PENALI OPET ODLUČIVALI BŠK Zmaj treći na Memorijalu Slaven Jurić

Kategorija: Nogomet Kreirano: 13 Kolovoz 2015 Objavljeno: 13 Kolovoz 2015

VRANJIC – Nogometaši BŠK Zmaj osvojili  su 3.mjesto na  Memorijalu 'Slaven Jurić 'u Vranjic.  U današnjoj utakmici protiv domaćina turnira vranjičkog Omladinca pobijedili su postigavši sve svoje golove sa bijele točke …

U jednoj zanimljivoj utakmici sa obostrano puno prilika, Omladinac je  poveo u 4.minuti preko Ožegovića, deset minuta kasnije izjednačio je Antonio LIpotić iz jedanaesterca, da bi već u 17. opet iz jedanaesterca isti igrač doveo Blaćane u vodstvo.

U drugom poluvremenu domaćin je izjednačio u 73.minuti golom Barade, sa rezultatom 2:2 završila je utakmica pa se  o 3.mjestu na turniru odlučivalo penalima , u kojem su 'bškovci' bili bolji rezultatom 6:4 . Odlučile su dvije obrane penala domaćim igračima vratara BŠK Zmaj Martina Vugdelije.

Omladinac – BŠK Zmaj  2:2 (1:2) na penale 4:6.

VRANJIC - Stadion SC Kava. Sudac: Mario Božić-Pavletić (Solin). Gledatelja 200.

Strijelci: 0:1 Ožegović (4′), 1:1 Lipotić (14′-11 m), 1:2 Lipotić (17′-11 m), Barada (73′)

Omladinac: Matijaš , Čavka,  Božić, Lozić,  Budimir – Vrdoljak, Nerlović, Juretić – M.Čorić, Perković, Ožegović. (još su igrali: Barada, Perišić, L.Čorić, Brčić, Družijanić, Mešin, Grgić, Čurković, Bosančić, Budiša, Jukić, Kalinić). Trener: Valentino Roglić.

BŠK Zmaj:  Vugdelija,  Perica, Torbarina, Ercegović, Lončarić – Matković, Šešlija – Šeparović – Lipotić, Cicijelj – Marinović. (još su igrali: D.Cetinić, L.Cetinić, Tarle ) Trener: Zoran Petrović

Pobjednik turnira je Solin koji je u finau pobijedio B momčad Hajduka rezultatom 2:0