DOBRANO MLADI MLAĐI JUNIORI Dobro odigrali u porazu od puno starijih 'vršnjaka' ...Solaris - KPK 8:4

Kategorija: Vaterpolo Kreirano: 12 Srpanj 2017 Objavljeno: 12 Srpanj 2017

ŠIBENIK - Kapekaši su krenuli i u mlađe-juniorske kvalifikacije za igrače rođene 2001/2002 .g. za  plasman na Finalni turnir Kupa za tu kategoriji koji će se održati u Zagrebu od 20. do 23.srpnja  ,a kojeg je domaćin HAVK Mladost.

Dobrano mladi  kapekaški mlađi-juniori poraženi su danas u Šibeniku od Solarisa . Igralo se u Zatvorenom bazenu na Crnici , no treneru Emilu Nikoliću i njegovom pomoćniku Marjanu Kosoviću  igra kapekaškanije  izgledala  nimalo 'crno'... Dapače, dobar otpor protivniku koji je u svojim redovima imao šestoricu,  dok u  kapekaškim kapicama nije bilo ni  jednog igrača  rođenog 2001.g. ....

Prve dvije četvrtine odigrali su kapekaši neriješeno uz identičnih 1:1 po četvrtini, a u ostale dvije su poraženi sa također identičnih 3:1 po četvrtini za konačnih  - 8:4 za Šibenčane.

Golove za KPK dali su Peručić 3 i Mozara 1, dok su za domaćina koje vodi trener Denis Šupe  strijelci bili Sabioni  3, Erak 2,  Slavica 2 i Gatara 1.

Mlađi juniori

Solaris – KPK   8:4  ( 1:1, 1:1, 3:1, 3:1)

Za KPK su igrali:

Skokandić  (15 obrana),  Duhović,  Radovanović, Mozara 1, Žuvela, Šegedin, Filippi,  Tedeschi, Peručić, Čale, Fabris

U ovoj skupini još je i splitski Jadran, svaki klub igra jednu utakmicu kao gost jednu kao domaćin, pa će tako KPK , najvjerojtnije početkom slijedećeg tjedna biti domaćin splitskom Jadranu.