ZLATO SREBRNE SKUPINE Rebeka Roso pobjednica turnira u Zadru FOTO

Kategorija: Tenis
Kreirano: 09 Svibanj 2017
Objavljeno: 09 Svibanj 2017
Napisao/la Mario Jovica

OREBIĆ - Mlada tenisačica Rebeka Roso,  članica Tenis kluba  'Orebić'  postigla je vrijedan rezultat na turniru za tenisače uzrasta do 10 godina  koji se proteklog vikenda održao u Zadru. U  neizvjesnom meču punom preokreta uspjela je pobijediti svoju prijateljicu Ninu Fadić (TK Zadar)  i tako osvojila zlatni pehar srebrene skupine.

Opširnije:ZLATO SREBRNE SKUPINE Rebeka Roso pobjednica turnira u Zadru FOTO

Kreirano: 26 Ožujak 2017
Objavljeno: 26 Ožujak 2017

DUBROVNIK -  Marijan Jovica,  član Tenis kluba ' Orebić' ovog je vikenda sudjelovao na Otvorenom prvenstvu  Dubrovnika u tenisu za uzrast  do 10 godina.

Opširnije:OTVORENO PRVENSTVO DUBROVNIKA Orebićaninu Marijanu Jovici 'srebro' Zlatne skupine

TENIS KLUB KORČULA Održano juniorsko prvenstvo

Kreirano: 07 Travanj 2016
Objavljeno: 07 Travanj 2016
Napisao/la Tenis klub 'Korčula'

KORČULA – Na terenima Teniskog kluba 'Korčula' održano je Juniorsko prvenstvo klubaJuniori i juniorke pokazali su veliki napredak i iznimnu borbenost, a ono što je oduševilo trenericu Maju je uzorno ponašanje mladih tenisača na terenu.

Opširnije:TENIS KLUB KORČULA Održano juniorsko prvenstvo

TURNIR PAROVA Pavu i Olujiću Vela Luka 2015

Kreirano: 16 Kolovoz 2015
Objavljeno: 16 Kolovoz 2015

VELA LUKA - Ovogodišnji Teniski turnir parova Vela Luka 2015 započeo je 12. Kolovoza, a završio 16. Kolovoza.
S početkom u 18 sati u subotu Tonko i Pero su odigrali protiv Ive i Denia utakmicu za 3. mjesto koju su pobijedili s rezultatom 4-65-7 . U finalu su  Pavo i Olujić pobijedili Rada i Musu    rezultatom 5-1, 5-7 i 10-3 te tako osvojili ovogodišnji turnir parova.

Opširnije:TURNIR PAROVA Pavu i Olujiću Vela Luka 2015

VELA LUKA OPEN Održan ždrijeb teniskih parova

Kreirano: 13 Kolovoz 2015
Objavljeno: 13 Kolovoz 2015
Napisao/la Lujo Frlan

VELA LUKA - U utorak navečer s početkom u 20 sati u Hotelu Posejdon održao se ždrijeb Teniskog turnira parova - Vela Luka open 2015. Izvučeni su sljedeće skupine po parovima:

Opširnije:VELA LUKA OPEN Održan ždrijeb teniskih parova